Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Obec Bělá nad Svitavou

Tradiční fotbalový turnaj (25.7.2020)

Tradiční fotbalový turnaj má tentokrát červencové datum, 25. 7. 2020. Letošní léto je nebývale deštivé, ale sobota 25. 7. přinesla velmi příjemné letní počasí a přilákala fotbalové fanoušky na hřiště u bělovské sokolovny. Do soutěže byly přihlášeny 4 tradiční týmy: T. J. SOKOL Bělá nad Svitavou, JISKRA Brněnec, KOPR Banín a PIVSON BOYS Šlapanice.

Všechny týmy přijely s výrazně mladším obsazením a na hře to bylo velmi znát. Nejdynamičtější zápas sehrála Bělá nad Svitavou s Brněncem, hra byla rychlá, přinesla zajímavé fotbalové situace a pěkné kombinace, obzvláště na bělovské straně. Zápas vyhrálo bělovské mužstvo, přesto v konečném pořadí obsadila JISKRA Brněnec 1. místo, T. J. SOKOL 2. místo, KOPR Banín 3. místo. Na tým PIVSONů zbylo  místo čtvrté, rozhodně však neztratili dobrou náladu a vychutnávali si atmosféru odpoledne. Jako jediný tým dokonce přivezli vlastní roztleskávačky.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jakub Matyáš – PIVSON BOYS Šlapanice.

Jako nejlepší střelec byl odměněn Šimon Mauer – T. J. SOKOL Bělá nad Svitavou.

Odměna pro oba borce měla opět sportovní podtext, dostali karimatku.

Vítězné družstvo si samozřejmě odvezlo putovní pohár, už podruhé, a bylo velmi překvapeno kulatou odměnou. Nebyl to míč, ale meloun.

Blahopřejeme vítězům a těšíme se na další ročník!

Datum vložení: 27. 7. 2020 10:10
Datum poslední aktualizace: 27. 7. 2020 10:38
Autor: Jiří Jílek