#
#
#
#
#

Navigace

Obsah

6. T. J. Sokol fotbal Banín- Bělá 14.září 2013

Typ: ostatní
Náš fotbalový tým se v sobotu 14.9.2013 v přátelském utkání střetnul se svým nesmiřitelným rivalem z Banína. Ani nepřízeň počasí neubrala nic na kvalitě zápasu. Na začátku utkání mělo naše mužstvo jasnou převahu, první branka však padla do naší sítě. V dalším průběhu se střídaly rychlé akce na obou stranách, našemu týmu se nedařilo proměňovat střelecké šance, takže vítězem se po boji stalo mužstvo Banína.

Ani prohra nemohla pokazit naším hráčům dobrou náladu,  kterou navíc podtrhl úspěch při následném  nohejbalovém klání. Jsme rádi, že tato utkání podpořila dobré  vztahy se sportovci ze sousední obce.  Sportu zdar.

Text Ladislav Lidmila, foto Eva Vojtelová


Vytvořeno: 5. 6. 2017
Poslední aktualizace: 12. 7. 2017 23:38
Autor: