
Tři zábavné kvízy k 25 letům Pardubického kraje zvou do hry. Jak začít hrát se dozvíte zde.
NÁMOŘNICKÝ KARNEVAL 13.4.2019
V sobotu 13.4.2019 se odpoledne sešli děti s rodiči a námořníci v místní Sokolovně, kde pro ně byl připravený bohatý program.
Začínalo se jak jinak než soutěžemi u jednotlivých stanovišť s námořníky. Děti měly za úkol ulovit rybu na udici, přinést poklad z pirátské truhly, porazit partu pirátů v podobě kuželek florbalovou hokejkou, přeběhnout překážkovou dráhu a složit obrázek puzzle, obehrát námořníka v kartách, hodit záchranným kruhem na cíl, hledat perlu ve skořápce, naučit se námořnický uzel, navlékat barevné perly na nit a pomoci hledat námořníkovi jeho věci.
Po splnění úkolů dostaly sladkou odměnu ovoce a mléčnou čokoládu čokoládové fontány, na kterou se všichni těšili.
DJ Olda zahájil promenádu masek, aby mohla určená námořnická komise vyhodnotit nejzdařilejší masky.
Karneval okořenily svým vystoupením mažoretky z Moravské Chrastové pod vedením Renaty Charouzové. Děti si zatančily a zasoutěžily s Oldou, který je umí vždy pořádně rozparádit.
Následovalo vyhlášení masek, které je každý rok těžší a těžší. Na prvním místě se umístila kočička Klaudinka, na druhém místě pirát Tomáš a na třetím místě včelka Jiřík. Ostatní masky si vylosovaly své ceny v tombole a všichni spokojeně odcházeli domů s tím, že za rok zase nashledanou.
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
| 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |