#
#
#
#
#
#

Navigace

Obsah

Doplňující mimořádná opatření na území obce Bělá nad Svitavou

Typ: ostatní
V návaznosti na platná usnesení vlády, zejména č. 72 a 74/2020 Sb. a v důsledku vyhlášení nouzového stavu na území ČR usnesením vlády č. 69/2020 ze dne 12.3.2020 budou na území naší obce od 14.3.2020 Sb. platná doplňující, následná opatření:
  • do odvolání nebudou organizovány obecním úřadem, spolky, soukromými osobami ani dalšími subjekty žádné kulturní, společenské, sportovní ani soukromé či komerční akce v zařízeních obce nebo spolků bez ohledu na počet účastníků

 

  • do odvolání nebudou pronajímána pro výše uvedené akce zařízení obce či spolků - Společenské centrum, Kiosek, Sokolovna

 

  • provoz Mateřské školy zůstane prozatím zachován. Je společným zájmem pomoci rodičům, co nemají možnost zajistit hlídání. Apeluji však na zodpovědný přístup rodičů, kteří mají možnost nechat své děti doma, aby tak učinili. Bude to v zájmu minimalizace počtu kontaktů pro zachování zdraví dětí a zaměstnanců.

 V                     Ve  Bělé nad Svitavou 14.3.2020

 

                                                                                                     Starosta obce

                                                                                                 Bělá nad Svitavou

                                                                                                      Jiří  J í l e k             

obecni-urad/uredni-deska/        


Vytvořeno: 14. 3. 2020
Poslední aktualizace: 14. 3. 2020 08:39
Autor: